⚡İnternet Paketleri

Sana uygun olan internet paketleri içerisinden dilediğini seç, Ultra Hızlı İnternetin tadını çıkar!

TAAHHÜTSÜZ İNTERNET⚡ PAKETLERİ

35 Mbps'e Kadar Sınırsız
Aylık 185,00TL

35 Mbps'e Kadar Sınırsız
Taahhütsüz İnternet

50 Mbps'e Kadar Sınırsız
Aylık 200,00TL

50 Mbps'e Kadar Sınırsız
Taahhütsüz İnternet

100 Mbps'e Kadar Sınırsız
Aylık 215,00TL

100 Mbps'e Kadar Sınırsız
Taahhütsüz İnternet

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Abone Olabilirim?

İnternet paketlerimizin altında yer alan başvuru yap butonundan, 0850 543 05 43 Whatsapp destek hattımızdan ve aynı numaradan çağrı merkezimizi arayarak başvurabilirsiniz.

 

Kurulum Süreci Ne Kadar Sürmektedir?

Başvuru işleminin ardından 5 ile 10 iş günü içerinde kurulum tamamlanmaktadır.

 

Abone Olmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

TC uyruklu vatandaşlar için (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir); Kimlik belgesi aslı ve fotokopisi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) Kurumsal bağlantılar için ek olarak Ticaret Odası Kaydı ve Vergi Levhası Fotokopisi Talep edilir.

 

Başka Bir Adrese Nakil/Taşıma Yapabilir miyim?

Evet internet altyapısı olan herhangi bir adrese Nakil/Taşıma yaptırabilirsiniz. Nakil işleminde 225TL nakil bedeli bulunmaktadır.

 

Modem bana mı ait olacak?

Fiber altyapıda tarafınıza gönderilmiş olan fiber modem aboneliğinizin sonlanması durumunda veya farklı bir xdsl altyapıya naklinizin gerçekleşmesi durumunda tarafımıza iade edilmelidir. İade edilmeyen modem bedeli olarak tarafınıza 1500TL fatura edilmektedir. ADSL ve VDSL altyapıda modem temini aboneye aittir.

Arıza Durumunda Size Nasıl Ulaşabilirim?

Arıza durumunda Online İşlemler, 0850 543 05 43 Whatsapp destek hattımızdan yazarak, aynı numaradan çağrı merkezimizi arayarak ve sitemizin en altında yer alan Destek bölümünden taleplerinizi iletebilirsiniz.

 
 

Fatura Harici Başka Ödeme Yapacakmıyım?

Yeni başvurularda tarafınıza altyapı ve port tesisi gibi işlemlerin sağlanması için 500TL aktivasyon bedeli yansıtılmaktadır.

Altyapı Hız Bilgilendirmesi

Altyapınızın 100Mbps'e kadar desteklediği en yüksek hız tarafınıza sağlanmaktadır. Firmamız altyapı kaynaklı oluşabilecek değişiklikler ve etkenlerden dolayı 100Mbps hızı garanti etmemektedir.

Scroll to Top